Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ablacja

Firma DK Lasertechnik wprowadziła na rynek innowacyjne urządzenia pozwalające na przeprowadzenie procesów ablacji laserowej. Znajdują one zastosowanie w przemyśle budowlanym, reklamowym, jubilerskim, a także wielu innych dziedzinach.

Nasze urządzenia pozwalają na wykonanie ablacji laserowej, która polega na usunięciu części materiału z powierzchni ciała stałego poprzez jego odparowywanie. Do tego celu wykorzystujemy precyzyjne lasery krótko impulsowe o doskonałych parametrach, które są przystosowane do pracy z popularnymi programami do tworzenia grafiki.

Lasery DK Lasertechnik mogą być wykorzystywane do obróbki rozmaitych materiałów. Na uzyskanie ciekawych efektów pozwala ablacja ceramiki, metali lub metali szlachetnych. Dzięki niej możliwe jest tworzenie skomplikowanych grafik i misternych zdobień. Nowoczesne lasery charakteryzują się szybkością pracy i dużą wydajnością, co umożliwia ich zastosowanie przy masowej produkcji. Uzyskane tą drogą wyroby charakteryzują się wysoką estetyką i wyjątkową trwałością.

 • Laser Fiber
  MOPA_2018.png

  Znakowarka laserowa galvo Fiber Laser MOPA FL series

  Topowa znakowarka galvo wykonana w technologii MOPA fiber laser.

  Całkowicie opracowania i produkowana w naszej firmie. Najepsze na świecie źródło lasera firmy SPI Lasers ( Anglia ) - grupa Trumf

  Przewaga technologii fiber MOPA: regulowana długość trwania impulsu, bardzo szeroki zakres częstotliwości pracy, możliwość trybu CW, QCW.  

   

  Znakowarka Fiber Laser jest nowoczesnym urządzeniem do grawerowania i znakowania, wyposażonym w profesjonalne źródło lasera światłowodowego. Zastosowana technologia laserowa zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z dostępnymi urządzeniami na rynku.

 • Laser Fiber
  fiber_start_2017-1.png

  Znakowarka laserowa galvo Fiber Laser START series

  Najpopularniejsza obecnie nasza znakowarka galvo.

  Całkowicie opracowania i produkowana w naszej firmie.

   

  Znakowarka Fiber Laser jest nowoczesnym urządzeniem do grawerowania i znakowania, wyposażonym w profesjonalne źródło lasera światłowodowego. Zastosowana technologia laserowa zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z dostępnymi urządzeniami na rynku.

2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone