Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Cięcie

Firma DK Lasertechnik proponuje swoim Klientom niezawodne urządzenia laserowe przeznaczone do cięcia rozmaitych materiałów. Ich precyzja i szybkość działania pozwalają na obróbkę dużych ilości materiałów przy zachowaniu najwyższej jakości.

Wysokiej jakości plotery termiczne, które produkujemy od początku istnienia naszej firmy pozwalają na cięcie materiałów spienionych, takich jak np. styropian czy styrodur. Ploter laserowy LasertechnikPro, a także zaawansowane technologicznie znakowarki laserowe umożliwiają cięcie różnorodnych surowców. Są one przystosowane do pracy z materiałami takimi jak metale, metale szlachetne, szkło, plastik, skóra, a także liczne tworzywa sztuczne.

Zaletą wykorzystania do cięcia urządzeń laserowych jest możliwość uzyskania niespotykanej dotąd precyzji. Tworzywa, które zostały poddane procesom cięcia laserowego nie wymagają dodatkowego wykończenia. Laser pozwala na wykonanie nawet bardzo małych otworów w grubych blachach. Zastosowanie tej metody pozwala na uzyskanie w stu procentach powtarzalnych elementów, dlatego jest ona powszechnie wykorzystywana w przemyśle elektronicznym, medycznym, samochodowym i wielu innych. Cięcie laserowe jest bardzo ekonomiczne. Nasze maszyny pozwolą Państwu zaoszczędzić wiele czasu i środków.

 • Laser Fiber
  fiber_start_2017-1.png

  Znakowarka laserowa galvo Fiber Laser START series

  Najpopularniejsza obecnie nasza znakowarka galvo.

  Całkowicie opracowania i produkowana w naszej firmie.

   

  Znakowarka Fiber Laser jest nowoczesnym urządzeniem do grawerowania i znakowania, wyposażonym w profesjonalne źródło lasera światłowodowego. Zastosowana technologia laserowa zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z dostępnymi urządzeniami na rynku.

 • Laser CO2
  CO2_2.png

  Znakowarka laserowa CO2 FLMC

  Znakowarki laserowe CO2 są nowoczesnymi urządzeniami mechaniczno-optyczno-elektronicznymi. Dzięki zastosowaniu uchylnych luster, promień lasera jest kierowany po aktualnie zadanej ścieżce, tworząc na obrabianym materiale skupioną wiązkę za pomocą której, możemy znakować, grawerować i ciąć obrabiany materiał. Nasze urządzenia laserowe wyposażone są w nowoczesne podzespoły, począwszy od głowicy laserowej i optyki poprzez precyzyjne elementy mechaniczne, a skończywszy na zaawansowanej elektronice i oprogramowaniu. Aby zapewnić precyzyjne prowadzenie wiązki lasera, zastosowaliśmy profesjonalne napędy galvo ze sprzeżeniem zwrotnym. Takie rozwiązanie owocuje bardzo dużymi prędkościami pracy.

 • Laser Fiber
  MOPA_2018.png

  Znakowarka laserowa galvo Fiber Laser MOPA FL series

  Topowa znakowarka galvo wykonana w technologii MOPA fiber laser.

  Całkowicie opracowania i produkowana w naszej firmie. Najepsze na świecie źródło lasera firmy SPI Lasers ( Anglia ) - grupa Trumf

  Przewaga technologii fiber MOPA: regulowana długość trwania impulsu, bardzo szeroki zakres częstotliwości pracy, możliwość trybu CW, QCW.  

   

  Znakowarka Fiber Laser jest nowoczesnym urządzeniem do grawerowania i znakowania, wyposażonym w profesjonalne źródło lasera światłowodowego. Zastosowana technologia laserowa zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z dostępnymi urządzeniami na rynku.

 • Obudowa_standard_4-2.png

  Obudowa ochronna klasy I

  Obudowa ochronna klasy I umożliwia bezpieczną pracę z urządzeniem laserowym bez stosowanie specjalistycznych okularów chroniących wzrok przed szkodliwym wpływem promieniowania laserowego. 

   

2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone