Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czyszczenie

DK Lasertechnik prezentuje nowoczesne urządzenia umożliwiające czyszczenie przy użyciu lasera. Specjalistyczny sprzęt pozwala na usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń, a dodatkowo automatyzację procesu czyszczenia.

Oferujemy Państwu innowacyjną technologię laserową, która wykorzystywana jest w wielu branżach. Szczególnie dużą popularnością cieszy się przy renowacjach zabytków, gdzie ogromne znaczenie ma bezpieczeństwo materiałów poddawanych działaniu promieni lasera. Laser jest odpowiedni do czyszczenia: powierzchni metalowych, drewna, papieru, czy kamienia.

 Cały proces polega na oddziaływaniu bardzo krótkich pulsów laserowych na czyszczoną powierzchnię, co pozwala na usunięcie zanieczyszczeń przy jednoczesnym braku ingerencji w głębsze jej struktury.

Użycie lasera pozwala na czyszczenie powierzchni znajdujących się na dużej wysokości, co jest szczególnie pożądane przy renowacji zabytkowych obiektów. Proces jest w pełni bezpieczny dla środowiska, nie wymaga udziału dodatkowych detergentów, nie pozostawia również żadnych odpadów. Nasze urządzenia laserowe posiadają możliwość kontroli mocy, co sprawia, że osoba konserwująca może dostosować ich parametry do rodzaju surowca, który poddawany jest obróbce.

 • Laser Fiber
  MOPA_2018.png

  Znakowarka laserowa galvo Fiber Laser MOPA FL series

  Topowa znakowarka galvo wykonana w technologii MOPA fiber laser.

  Całkowicie opracowania i produkowana w naszej firmie. Najepsze na świecie źródło lasera firmy SPI Lasers ( Anglia ) - grupa Trumf

  Przewaga technologii fiber MOPA: regulowana długość trwania impulsu, bardzo szeroki zakres częstotliwości pracy, możliwość trybu CW, QCW.  

   

  Znakowarka Fiber Laser jest nowoczesnym urządzeniem do grawerowania i znakowania, wyposażonym w profesjonalne źródło lasera światłowodowego. Zastosowana technologia laserowa zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z dostępnymi urządzeniami na rynku.

 • Laser Fiber
  fiber_start_2017-1.png

  Znakowarka laserowa galvo Fiber Laser START series

  Najpopularniejsza obecnie nasza znakowarka galvo.

  Całkowicie opracowania i produkowana w naszej firmie.

   

  Znakowarka Fiber Laser jest nowoczesnym urządzeniem do grawerowania i znakowania, wyposażonym w profesjonalne źródło lasera światłowodowego. Zastosowana technologia laserowa zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z dostępnymi urządzeniami na rynku.

2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone