Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mikro cięcie

Zastosowanie nowoczesnych i niezwykle precyzyjnych urządzeń laserowych marki DK Lasertechnik pozwoli Państwu na cięcie nawet bardzo małych form. Perfekcyjne mikro cięcie jest niezbędną formą obróbki szczególnie w branży elektronicznej, jubilerskiej czy medycznej.

 Dzięki technologii laserowej można uzyskać bardzo dokładne mikro cięcie surowców takich jak m.in. metal czy szkło. Nasze urządzenia posiadają funkcje dostosowywania się do jakości i grubości materiału, co ogranicza do minimum powstawanie odprysków. Samo cięcie polega na skierowaniu na dany materiał wiązki światła lasera i stopieniu go. Cały proces jest sterowany komputerowo, co jest gwarancją nieosiągalnej przy zastosowaniu innych metod precyzji. Za pomocą lasera można uzyskać hurtowe ilości identycznych materiałów, charakteryzujących się nawet bardzo złożonymi czy fantazyjnymi kształtami.

Profesjonalne urządzenia laserowe DK Lasertechnik charakteryzuje duża żywotność. Są rozwiązaniem niezwykle wydajnymi i nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, co czyni użytkowanie ich jeszcze bardziej komfortowym. Ponadto oferujemy kompleksowy serwis naszych produktów, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Szybkie tempo pracy jest cenione zwłaszcza przez Klientów, którzy oprócz wyjątkowej precyzji cenią sobie efektywność i optymalizację kosztów produkcji.

 • Laser Fiber
  MOPA_2018.png

  Znakowarka laserowa galvo Fiber Laser MOPA FL series

  Topowa znakowarka galvo wykonana w technologii MOPA fiber laser.

  Całkowicie opracowania i produkowana w naszej firmie. Najepsze na świecie źródło lasera firmy SPI Lasers ( Anglia ) - grupa Trumf

  Przewaga technologii fiber MOPA: regulowana długość trwania impulsu, bardzo szeroki zakres częstotliwości pracy, możliwość trybu CW, QCW.  

   

  Znakowarka Fiber Laser jest nowoczesnym urządzeniem do grawerowania i znakowania, wyposażonym w profesjonalne źródło lasera światłowodowego. Zastosowana technologia laserowa zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z dostępnymi urządzeniami na rynku.

 • Laser Fiber
  fiber_start_2017-1.png

  Znakowarka laserowa galvo Fiber Laser START series

  Najpopularniejsza obecnie nasza znakowarka galvo.

  Całkowicie opracowania i produkowana w naszej firmie.

   

  Znakowarka Fiber Laser jest nowoczesnym urządzeniem do grawerowania i znakowania, wyposażonym w profesjonalne źródło lasera światłowodowego. Zastosowana technologia laserowa zapewnia jeszcze dokładniejszą i szybszą pracę w porównaniu z dostępnymi urządzeniami na rynku.

2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone