Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przemysł

DK Lasertechnik wytwarza wydajne i precyzyjne urządzenia laserowe, które znajdują zastosowania w różnych gałęziach przemysłu. Zastosowanie laserów jest bardzo wszechstronne, ponieważ urządzenia te mogą pracować na szerokiej gamie materiałów. Są przystosowane do obróbki m.in.:

• metali,
• metali szlachetnych,
• tworzyw sztucznych,
• szkła,
• drewna,
• tkanin,
• ceramiki
• czy wielu innych materiałów.

Znakowarki laserowe sygnowane logo DK Lasertechnik wykorzystywane są także do tworzenia kodów kreskowych i numerów seryjnych, które są powszechnie stosowane w branży medycznej, elektronicznej, przemyśle samochodowym czy przy budowie maszyn. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka produktywność przy niewielkim zużyciu urządzenia. Dzięki innowacyjnej technologii można całkowicie zrezygnować ze znakowania towaru przy pomocy naklejek. Urządzenia są przystosowane do współpracy z komputerami stacjonarnymi bądź laptopami wyposażonymi w operacyjnym Windows, co bardzo usprawnia ich działanie.

Lasery mogą służyć także do innych operacji takich jak nacinanie, cięcie, ablacja itp. Są one odpowiednie nawet do pracy w sytemie 24 - godzinnym, co czyni pracę z nimi niezwykle opłacalną. Obróbka elementów metodą laserową cechuje się odornością na ścieranie oraz posiada wysokie walory użytkowe.

2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone