REGULAMIN

DK Lasertechnik sp. z o. o.

ul. Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków

START

PRODUKTY

ZASTOSOWANIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

USŁUGI

GALERIA

O NAS

KONTAKT

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

+48 12 684 24 11

 biuro@lasertechnik.pl

  1. pl
  2. en

+48 12 684 24 11

LASER DO CIĘCIA

ZASTOSOWANIA

Laser
do znakowania

Laser
do grawerowania

Laser
do cięcia

Laser
do mikrocięcia

Laser
do spawania

Laser
do wiercenia

Laser
do czyszczenia

Ablacja
laserowa

Firma DK Lasertechnik proponuje swoim Klientom niezawodne urządzenia laserowe przeznaczone do cięcia rozmaitych materiałów. Ich precyzja i szybkość działania pozwalają na obróbkę dużych ilości materiałów przy zachowaniu najwyższej jakości.

Wysokiej jakości plotery termiczne, które produkujemy od początku istnienia naszej firmy pozwalają na cięcie materiałów spienionych, takich jak np. styropian czy styrodur. Ploter laserowy LasertechnikPro, a także zaawansowane technologicznie znakowarki laserowe, umożliwiają cięcie różnorodnych surowców. Są one przystosowane do pracy z materiałami takimi jak metale, metale szlachetne, szkło, plastik, skóra, a także liczne tworzywa sztuczne.

Zaletą wykorzystania do cięcia urządzeń laserowych jest możliwość uzyskania niespotykanej dotąd precyzji. Tworzywa, które zostały poddane procesom cięcia laserowego nie wymagają dodatkowego wykończenia. Laser pozwala na wykonanie nawet bardzo małych otworów w grubych blachach. Zastosowanie tej metody pozwala na uzyskanie w stu procentach powtarzalnych elementów, dlatego jest ona powszechnie wykorzystywana w przemyśle elektronicznym, medycznym, samochodowym i wielu innych. Cięcie laserowe jest bardzo ekonomiczne. Nasze maszyny pozwolą Państwu zaoszczędzić wiele czasu i środków.

Laser do cięcia