REGULAMIN

DK Lasertechnik sp. z o. o.

ul. Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków

START

PRODUKTY

ZASTOSOWANIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

USŁUGI

GALERIA

O NAS

KONTAKT

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

+48 12 684 24 11

 biuro@lasertechnik.pl

  1. pl
  2. en

+48 12 684 24 11

LASER DO MIKROCIĘCIA

ZASTOSOWANIA

Laser
do znakowania

Laser
do grawerowania

Laser
do cięcia

Laser
do mikrocięcia

Laser
do spawania

Laser
do wiercenia

Laser
do czyszczenia

Ablacja
laserowa

Zastosowanie nowoczesnych i niezwykle precyzyjnych urządzeń laserowych marki DK Lasertechnik pozwoli Państwu na cięcie nawet bardzo małych form. Perfekcyjne mikro cięcie jest niezbędną formą obróbki szczególnie w branży elektronicznej, jubilerskiej czy medycznej.

 Dzięki technologii laserowej można uzyskać bardzo dokładne mikro cięcie surowców takich jak m.in. metal czy szkło. Nasze urządzenia posiadają funkcje dostosowywania się do jakości i grubości materiału, co ogranicza do minimum, powstawanie odprysków. Samo cięcie polega na skierowaniu na dany materiał wiązki światła lasera i stopieniu go. Cały proces jest sterowany komputerowo, co jest gwarancją nieosiągalnej przy zastosowaniu innych metod precyzji. Za pomocą lasera można uzyskać hurtowe ilości identycznych materiałów, charakteryzujących się nawet bardzo złożonymi czy fantazyjnymi kształtami.

Profesjonalne urządzenia laserowe DK Lasertechnik charakteryzuje duża żywotność. Są rozwiązaniem niezwykle wydajnym i nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, co czyni użytkowanie ich jeszcze bardziej komfortowe. Ponadto oferujemy kompleksowy serwis naszych produktów, co stanowi dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Szybkie tempo pracy jest cenione zwłaszcza przez Klientów, którzy oprócz wyjątkowej precyzji cenią sobie efektywność i optymalizację kosztów produkcji.

Laser do mikrocięcia