REGULAMIN

DK Lasertechnik sp. z o. o.

ul. Makuszyńskiego 22A

31-752 Kraków

START

PRODUKTY

ZASTOSOWANIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

USŁUGI

GALERIA

O NAS

KONTAKT

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone

+48 12 684 24 11

 biuro@lasertechnik.pl

  1. pl
  2. en

+48 12 684 24 11

LASER DO ZNAKOWANIA

Niezawodne i wydajne urządzenia do znakowania laserowego, charakteryzujące się wysoką produktywnością i mogą być wykorzystywane w pracy z takimi materiałami jak: drewno, papier, szkło, skóra, metale, metale szlachetne, tworzywa sztuczne.

 

Powodem, dla którego Klienci decydują się na wybór naszych znakowarek jest fakt, że oznaczenia stworzone przy ich użyciu charakteryzują wyjątkową trwałością: są odporne na ścieranie, działanie wysokich temperatur, środków chemicznych czy promieniowania słonecznego.

 

Oferujemy Państwu znakowarki laserowe, które przetwarzają wybrany materiał bezkontaktowo. Ich atutem jest możliwość znakowania powierzchni o różnej fakturze, zarówno miękkich, jak i twardych, współpraca z oprogramowaniem komputerowym, bardzo wysokie tempo pracy, niskie koszty związane z konserwacją, wysoka rozdzielczość i estetyka wyrobów.

 

Wykorzystanie znakowarek, sygnowanych logo DK Lasertechnik, umożliwia oznakowanie dużych partii materiałów w bardzo krótkim czasie, co wiąże się ze znacznymi oszczędnościami i daje gwarancję, że inwestycja szybko się zwróci.

ZASTOSOWANIA

Laser
do znakowania

Laser
do grawerowania

Laser
do cięcia

Laser
do mikrocięcia

Laser
do spawania

Laser
do wiercenia

Laser
do czyszczenia

Ablacja
laserowa

Laser do znakowania