Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Badania naukowe

 

Firma DK lasertechnik dostarcza różnego typu nowoczesne rozwiązania laserowe ośrodkom badawczym i jednostkom uniwersyteckim. Innowacyjne urządzenia laserowe o niezwykłej precyzji i niezawodności pozwalają na przeprowadzenie projektów, których realizacja - ze względu na barierę technologiczną - była wcześniej mocno ograniczona.

Naszym Klientom ze środowiska naukowego możemy zaproponować narzędzia laserowe w pełni przystosowanie do danego ( także nietypowego ) zastosowania. Jesteśmy także w stanie wykonać system laserowy w/g wytycznych klienta o parametrach ustalonych w trakcie konsultacji z naszym działem inżynieryjnym i odbiorcą. 

 

Urządzenia laserowe sygnowane logo DK Lasertechnik są niezwykle wydajne, szybkie i niezawodne, co stwarza duże możliwości kreatywnych zastosowań. Umożliwiają wiele godzin pracy. Charakteryzują się prostotą obsługi i bezawaryjnością.

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone