Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Branża jubilerska

 

Urządzenia laserowe marki DK Lasertechnik są wykorzystywane na szeroką skalę w przemyśle jubilerskim. Dzięki nim możliwe jest stworzenie form atrakcyjnych wizualnie, charakteryzujących się doskonałą precyzją wykonania  i nade wszystko trwałych.

Nasza firma ma do zaoferowania funkcjonalne rozwiązania dla Klienta związanego z branżą jubilerską. Proponujemy Państwu precyzyjne znakowarki laserowe, które będą odpowiednie do bezkontaktowej obróbki takich surowców jak:

  • złoto,
  • srebro,
  • platyna,
  • tytan,
  • szkło,
  • stal,
  • i wiele innych materiałów.

Z ich pomocą cięcie i grawerowanie jest przeprowadzane szybko i dokładnie. Urządzenia laserowe są odpowiednie do tworzenia dużej ilości biżuterii, a to za sprawą niskiego ich zużycia i możliwości wielu godzin ciągłej pracy. Najczęściej sprzętu tego używa się do grawerowania obrączek, naszyjników, bransoletek i pierścionków. Szybkie i dokładne znakowarki, które współpracują z popularnymi programami graficznymi umożliwiają stworzenie wielu kreatywnych projektów i spełnić oczekiwania Państwa klientów. Przy ich pomocy można stworzyć dedykacje, inicjały, a także wymyślne ozdoby. Laser poradzi sobie z najbardziej skomplikowanymi formami. Biżuteria i akcesoria zdobione przy jego użyciu charakteryzują się wyjątkową trwałością i wysokimi walorami estetycznymi.

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone