Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Branża reklamowa

 

Wielu z naszych Klientów reprezentuje branżę reklamową i poszukuje wydajnych oraz niezawodnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających produkcję różnego typu akcesoriów promocyjnych.

W ofercie DK Lasertechnik znajdą Państwo profesjonalne znakowarki laserowe współpracujące z popularnymi programami graficznymi, które doskonale sprawdzają się przy znakowaniu i grawerowaniu różnorodnych materiałów. Niepodważalnym atutem naszych do grawerowania i znakowania jest czas pracy źródła lasera, który wynosi ponad 100 tysięcy godzin! Kolejną grupą produktów, znajdującą zastosowanie w branży reklamowej, są uniwersalne i niezwykle precyzyjne plotery laserowe, wyposażone w profesjonalne tuby laserowe, które zapewniają efektywną pracę.

Urządzenia laserowe do znakowania i grawerowania produkowane przez DK Lasertechnik są niezastąpione przy tworzeniu, takich akcesoriów reklamowych jak: kubki z logo firmy; firmowe długopisy; breloki; personalizowane nagrody i trofea, zegarki; portfele; kalendarze; pieczątki; szyldy; promocyjne torby i wiele innych. 

 Produkowane przez nas urządzenia laserowe radzą sobie z prostymi, a także bardzo skomplikowanymi, niestandardowymi zadaniami. Są one przygotowane do pracy na takich materiałach jak na przykład: metal, drewno, plastik, papier, skóra, czy szkło.

Kreatywne akcesoria sygnowane firmowym logo są jedną z bardziej skutecznych form reklamy, stąd zapotrzebowanie na duże ich ilości. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferujemy specjalistyczne urządzenia o wysokiej produktywności i przepustowości, posiadające zdolność grawerowania i znakowania dużej ilości przedmiotów w krótkim czasie. Nasze urządzenia laserowe charakteryzują się wyjątkową precyzją, co pozwala na uzyskanie grawerowania o bardzo wysokiej jakości i trwałości.

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone