Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Lasery przemysłowe

 

Współcześnie technologię laserową wykorzystują dziesiątki branż, które poszerzyły swoje możliwości dzięki tej innowacyjnej metodzie obróbki. Warunkiem pełnego wykorzystania jej potencjału jest zaopatrzenie firmy w najnowocześniejsze i najwydajniejsze lasery przemysłowe, a w późniejszym czasie ich właściwa pielęgnacja - użytkowanie, konserwacja i serwisowanie zgodnie z zaleceniami producenta.

Dbamy o to, aby każde urządzenie, które projektujemy i produkujemy, było dopracowane w najdrobniejszym szczególe i przystosowane do wymogów branży, w której będzie wykorzystywane. Dlatego cenimy opinie naszych klientów i staramy się z nimi współpracować na wielu płaszczyznach. Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku pozwala nam właściwie odpowiadać na jego potrzeby oraz stale udoskonalać naszą ofertę produktową i usługową.

Lasery dla wielu gałęzi przemysłu

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości lasery przemysłowe, które doskonale sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu. Dzięki precyzyjnemu i niezawodnemu działaniu spełniają potrzeby takich branż jak:

  • przemysł metalowy,
  • przemysł obuwniczy i galanteria skórzana,
  • przemysł medyczny i badania naukowe,
  • branża jubilerska,
  • branża reklamowa,
  • branża budowlana,
  • przemysł samochodowy,
  • branża elektroniczna,
  • przemysł maszynowy.

Urządzenia laserowe znajdują jednak zastosowanie także w innych dziedzinach działalności przemysłowej. Można je wykorzystywać do obróbki różnorodnych materiałów: metali, metali szlachetnych, szkła, drewna, tworzyw sztucznych, tkanin, ceramiki i wielu innych. Tak szerokie zastosowanie sprawia, że obecnie tysiące firm na całym świecie funkcjonuje właśnie w oparciu o technologię laserową.

Lasery przemysłowe – nowoczesna technologia i najwyższa jakość produktów

Chcąc zapewnić swojej firmie dostęp do najlepszej jakości sprzętów oraz fachowego serwisu i wsparcia, warto skorzystać z oferty DK Lasertechnik. Produkujemy i dostarczamy na rynek lasery przemysłowe oparte na najnowocześniejszej technologii i spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Urządzenia są przystosowane do współpracy z komputerami, co w dużym stopniu usprawnia ich pracę i pozwala na zautomatyzowanie realizowanych procesów. Mogą pracować w systemie 24-godzinnym, zwiększając wydajność i bezpośrednio wpływając na zyskowność produkcji.

Wszyscy zainteresowani zakupem laserów przemysłowych DK Lasertechnik mogą skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby poznać szczegółową ofertę i omówić warunki współpracy. Zapraszamy!

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone