O nas

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w produkcji urządzeń laserowych i ploterów termicznych. Początki naszej działalności sięgają 1998 roku. Pierwszymi produktami sygnowanymi logo DK Lasertechnik ( Styroplot ) były sterowane komputerowo plotery termiczne, czyli specjalistyczne urządzenia CNC ( sterowane komputerowo ) przeznaczone do cięcia materiałów spienionych przy pomocy gorącego drutu.

Z upływem lat poszerzaliśmy zakres swojej oferty urządzenia laserowe wyposażone w źródła CO2, YAG, Fiber - wprowadzając na rynek ultraszybkie znakowarki galvo oraz wielkoformatowe plotery laserowe o zróżnicowanej mocy.

Kolejnym etapem rozwoju produktów są znakowarki laserowe galvo w techologii 3D - znakowanie na powierzchniach o zróżnicowanej krzywiźnie.

Aby sprostać rosnącym potrzebom rynku odnośnie obróbki materiałów posiadamy w swojej ofercie także lasery UV, Green oraz piko i femtosekundowe. 

 • Produkujemy urządzenia laserowe o szerokim spectrum zastosowania

  Z naszych produktów i usług korzystają klienci z szeroko rozumianej branży przemysłowej, reklamowej, poligraficznej, jubilerskiej, medycznej oraz obuwniczej.

  Z powodzeniem wykorzystywane są również w przemyśle samochodowym, lotniczym oraz do badań naukowych. 

  Wszystkie urządzenia, które dopuszczamy do sprzedaży, zostały wyprodukowane w polskim zakładzie DK Lasertechnik, dlatego też cechuje je najwyższa jakość wykonania i wysoki komfort użytkowania.

  Nasza oferta obejmuje również pełny serwis wszystkich urządzeń, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

  Lasery wytwarzane przez specjalistów DK Lasertechnik wyróżniają się szerokim spectrum zastosowania, umożliwiając wykonywanie takich operacji, jak:

   

 • Inwestycje i nieustanny rozwój - kluczem do sukcesu

  Sekretem naszych sukcesów jest stały rozwój i inwestycje w nowe technologie. Od początku działalności uważnie śledzimy wszystkie zmiany w naszej branży, inwestujemy w badania rozwojowe i aktualizujemy swoją ofertę.

  • Od 2007 roku posiadamy oddzielny dział, który specjalizuje się w tworzeniu urządzeń laserowych do specjalnych zastosowań.
  • Tworzymy w nim lasery dedykowane do badań naukowych, przemysłu czy sektora fotowoltanicznego.
  • W roku 2010 zakupiliśmy linię do automatycznego montażu obwodów drukowanych. 
  • 2011 rok to inwestycja w aparaturę do badań kompatybilności elektromagnetycznej (EMC).
  • W 2015 zaplecze naszej firmy wzbogaciło się o nowe centrum obróbcze CNC.
  • Rok 2016 to zakup specjaslistycznego sprzętu kontrolno - pomiarowego 
 • Naprawy i modernizacje sprzętu laserowego

  Oprócz serwisowania sprzętu wyprodukowanego przez DK Lasertechnik, zajmujemy się także modernizacją i naprawami urządzeń laserowych innych firm. Nasza oferta dotyczy produktów włoskich, niemieckich, wyprodukowanych w USA czy Azji.

  Jeżeli masz urządzenie laserowe które sprawia ci kłopoty - skontaktuj się z naszymi specjalistami ! 

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone