Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Urządzenia laserowe firmy DK Lasertechnik cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów, zajmujących się tworzeniem rozwiązań technologicznych dla branży medycznej. Zastosowanie lasera pozwala na właściwą identyfikację narzędzi medycznych, a także implantów, co jest bezpośrednio związane z bezpieczeństwem pacjentów.

Klientom związanym z branżą medyczną oferujemy precyzyjne znakowarki laserowe, które są odpowiednie do znakowania różnego rodzaju materiałów. Wykorzystuje się je m.in. przy obróbce:

  • tytanu,
  • ceramiki,
  • stali nierdzewnej,
  • tworzyw sztucznych używanych do produkcji implantów,
  • stali wysokostopowej,
  • innych metali.

Ogromną zaletą znakowania laserowego jest jego trwałość i odporność na działanie kwasów czy też różnego rodzaju detergentów. Dzięki tym właściwościom utrzymanie w czystości narzędzi medycznych nie stanowi żadnego problemu. Bardzo ważną cechą  przemawiającą na korzyść etykietowania za pomocą lasera jest bezpieczeństwo dla zdrowia pacjenta – etykieta nie staje się siedliskiem bakterii, nie może się także odczepić w trakcie pracy.

Urządzenia DK Lasertechnik gwarantują Państwu bardzo dobrą produktywność. Za ich pomocą możliwa jest obróbka bezkontaktowa dużej ilości przedmiotów, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i nakładów finansowych.

2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone