Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przemysł medyczny

 

Urządzenia laserowe firmy DK Lasertechnik cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów, zajmujących się tworzeniem rozwiązań technologicznych dla branży medycznej. Zastosowanie lasera pozwala na właściwą identyfikację narzędzi medycznych, a także implantów, co jest bezpośrednio związane z bezpieczeństwem pacjentów.

Klientom związanym z branżą medyczną oferujemy precyzyjne znakowarki laserowe, które są odpowiednie do znakowania różnego rodzaju materiałów. Wykorzystuje się je m.in. przy obróbce:

  • tytanu,
  • ceramiki,
  • stali nierdzewnej,
  • tworzyw sztucznych używanych do produkcji implantów,
  • stali wysokostopowej,
  • innych metali.

Ogromną zaletą znakowania laserowego jest jego trwałość i odporność na działanie kwasów czy też różnego rodzaju detergentów. Dzięki tym właściwościom utrzymanie w czystości narzędzi medycznych nie stanowi żadnego problemu. Bardzo ważną cechą  przemawiającą na korzyść etykietowania za pomocą lasera jest bezpieczeństwo dla zdrowia pacjenta – etykieta nie staje się siedliskiem bakterii, nie może się także odczepić w trakcie pracy.

Urządzenia DK Lasertechnik gwarantują Państwu bardzo dobrą produktywność. Za ich pomocą możliwa jest obróbka bezkontaktowa dużej ilości przedmiotów, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i nakładów finansowych.

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone