Urządzenia DK Lasertechnik charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Produkowane w naszej firmie produkty laserowe mogą zostać wykorzystane do różnego typu opróbki m.in. do znakowania, grawerowania, cięcia i mikro-cięcie, spawania, wiercenia, czyszczenia oraz ablacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowoczesnych i wydajnych urządzeń DK Lasertechnik, reprezentują różne branże. Nasze zaawansowane technologicznie produkty laserowe znajdują zastosowanie w branżach, takich jak: przemysł obuwniczy, galanteria skórzana, badania naukowe, przemysł medyczny, branża jubilerska, przemysł, branża reklamowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przemysł obuwniczy i galanterii skórzanej

 

Z oferty naszej firmy korzystają klienci z branży obuwniczej i wytwórcy galanterii skórzanej, którzy szukają precyzyjnych, wydajnych i niezawodnych urządzeń laserowych do obróbki skóry, materiałów skóropodobnych oraz tekstylnych.

DK Lasertechnik może zaoferować Państwu nowoczesne znakowarki laserowe o wysokiej produktywności, które pozwolą na bezkontaktową obróbkę, takich materiałów jak:

  • skóra,
  • tuniskór,
  • zamsz,
  • nabuk,
  • skóra syntetyczna,
  • takstylia.

Skóra, guma i skóra syntetyczna są materiałami szeroko stosowanymi przy produkcji wyrobów, dlatego przedsiębiorstwa obuwnicze i galanteryjne szukają nowych, wydajnych rozwiązań technologicznych jakimi są niewątpliwie znakowarki laserowe. Nasze urządzenia wyróżniają się na rynku dużą wydajnością – przy ich pomocy można dokonać grawerowania i cięcia dużej partii materiałów w krótkim czasie, a tym samym zmniejszenia kosztów produkcji. Dodatkowym ich atutem jest niskie zużycie, w przeciwieństwie do urządzeń grawerujących mechanicznie, których ostrza bardzo szybko ulegają stępieniu. 

Użycie wiązki laserowej, która rozpuszcza skórę i materiały syntetyczne pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnych i równomiernych efektów. Za jej pomocą dokonuje się grawerowania i cięcia wysokiej jakości obuwia, a także różnego rodzaju eleganckich akcesoriów skórzanych takich jak portfele, torebki, paski, walizki czy rękawiczki.

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone