• Promocja na naszą ekonomiczną znakowarkę laserową galvo Fiber Laser START w nowej budowie ochronnej klasy I z polskim autorskim oprogramowaniem.

    02.01.2019

Branża

Zastosowanie

Producent laserów

Od 1998 roku nieprzerwanie dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości, zaawansowane urządzenia laserowe i plotery termiczne. Naszą już ponad dwudziestoletnią działalność rozpoczęliśmy od produkcji sterowanych komputerowo ploterów termicznych. Te sygnowane logo naszej firmy, sterowane komputerowo urządzenia do cięcia materiałów spienionych przy pomocy gorącego drutu zostały tak dobrze przyjęte na rynku, że z czasem zaczęliśmy poszerzać ofertę o kolejne produkty.

Z biegiem czasu na rynek zaczęliśmy wprowadzać następne urządzenia. W asortymencie naszej firmy pojawiły się urządzenia wyposażone w źródła CO2, YAG, Fiber, takie jak między innymi znakowarki galvo czy wielkoformatowe plotery o zróżnicowanej mocy.

Dzisiaj nasze przedsiębiorstwo znane jest wśród przedstawicieli najróżniejszych branż jako uznany producent laserów. Z naszych produktów korzysta się między innymi w przemyśle biżuteryjnym, modowym, architektonicznym, technologicznym, rzemieślniczym, motoryzacyjnym czy w inżynierii mechanicznej.

W ofercie posiadamy również znakowarki gavo w technologii 3D, lasery UV, Green oraz piko i femtosekundowe. Jesteśmy producentem laserów, który pragnie usatysfakcjonować wszystkich klientów. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć profesjonalne urządzenia odpowiednie do znakowania, grawerowania, cięcia i mikrocięcia, spawania, wiercenia czyszczenia czy ablacji. W porównaniu z produktami dostępnymi na rynku, oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się bardzo szybką pracą i wyjątkowo dużą dokładnością.

2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone