Wśród wielu naszych projektów wykonywanych m.in. dla przemysłu, możemy pochwalić się własnym, wprowadzonym do sprzedaży ploterem Lasertechnik Pro, który posiada dużo lepsze parametry w porównaniu z urządzeniami konkurencyjnymi. Wykonaliśmy również szereg innowacji w innych urządzeniach, m.in. znakowarkach laserowych, ploterach laserowych, ploterach termicznych.

Posługujemy się wyłącznie profesjonalnym oprogramowaniem - każdy z naszych projektów wyposażony jest w kompletną dokumentację techniczną, a szkolenie z zakresu obsługi maszyn prowadzą nasi przeszkoleni pracownicy.

Wykonujemy projekty z dziedziny:
- mechaniki (konstrukcje mechaniczne, dobór napędów, symulacja pracy w programie 3D),
- elektroniki i automatyki (mikroprocesorowe układy sterowania napędem, układy czujników i sensorów, dobór zasilania),
- techniki laserowej (projektowanie kompletnej optyki laserowej w oparciu o różną technologię lasera, strojenie gotowych urządzeń).

Posiadamy także własny zaawansowany sprzęt pomiarowy do badań zakłuceń oraz EMC.

Firma DK Lasertechnik stawia przede wszystkim na rozwój i solidność. Nasze urządzenia są na bieżąco unowoczesniane, co zapewnia im konkurencyjność na rynku krajowym jak również zagranicznym..

Jeżeli potrzebują Państwo nietypowe urządzenie laserowe, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą za pomocą telefonu lub maila (podane w zakładce kontakt) lub do odwiedzenia naszej siedziby w Krakowie. Nasi pracownicy udzielą Państwu fachowej porady.

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone