Usługi

 

DK Lasertechnik to nie tylko sprawdzony na polskim I europejskim rynku producent najwyższej klasy urządzeń laserowych, ale także firma świadcząca specjalistyczne usługi.

 

Specjaliści DK Lasertechnik zajmują się również serwisowaniem, naprawami oraz modernizacją urządzeń laserowych produkowanych przez niezwiązane z naszą firmą przedsiębiorstwa. Świadczymy również zaawansowane usługi projektowe. Ponadto  wykwalifikowany personel DK Lasertechnik oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi różnego typu urządzeń laserowych.

 • Usługi projektowe

  Wśród wielu naszych projektów wykonywanych m.in. dla przemysłu, możemy pochwalić się własnym, wprowadzonym do sprzedaży ploterem Lasertechnik Pro, który posiada dużo lepsze parametry w porównaniu z urządzeniami konkurencyjnymi. Wykonaliśmy również szereg innowacji w innych urządzeniach, m.in. znakowarkach laserowych, ploterach laserowych, ploterach termicznych.

  Posługujemy się wyłącznie profesjonalnym oprogramowaniem - każdy z naszych projektów wyposażony jest w kompletną dokumentację techniczną, a szkolenie z zakresu obsługi maszyn prowadzą nasi przeszkoleni pracownicy.

  Wykonujemy projekty z dziedziny:
  - mechaniki (konstrukcje mechaniczne, dobór napędów, symulacja pracy w programie 3D),
  - elektroniki i automatyki (mikroprocesorowe układy sterowania napędem, układy czujników i sensorów, dobór zasilania),
  - techniki laserowej (projektowanie kompletnej optyki laserowej w oparciu o różną technologię lasera, strojenie gotowych urządzeń).

  Posiadamy także własny zaawansowany sprzęt pomiarowy do badań zakłuceń oraz EMC.

  Firma DK Lasertechnik stawia przede wszystkim na rozwój i solidność. Nasze urządzenia są na bieżąco unowoczesniane, co zapewnia im konkurencyjność na rynku krajowym jak również zagranicznym..

  Jeżeli potrzebują Państwo nietypowe urządzenie laserowe, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą za pomocą telefonu lub maila (podane w zakładce kontakt) lub do odwiedzenia naszej siedziby w Krakowie. Nasi pracownicy udzielą Państwu fachowej porady.

 • Serwis Laserów

  Poza sprzedażą urządzeń i elementów do naszych maszyn, prowadzimy również ich serwis (także pogwarancyjny). Prowadzony on jest przez naszych, specjalistycznie wyszkolonych pracowników.

  Nasz firma prowadzi również serwis urządzeń laserowych innych producentów z europy, USA, chin i dalekiego wschodu.

  Jeżeli mają Państwo pytania, zachęcamy do skontaktowania się za pomocą maila lub telefonu podanego w dziale Kontakt

2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone